UVR2A331MHD1TO
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A331MHD1
UVR2A331MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR2A331MHD1TO, 330µF kapasiteli 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi 85°C'de sağlar. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 1.14 A ve 120 Hz'de 760 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, analog devreler ve filtre yapıları için kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V