UVR2A331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A331MHD
UVR2A331MHD Hakkında
Nichicon UVR2A331MHD, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 330 µF kapasitans değeri ile 100V rated voltajda çalışır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisinde hizmet verir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 1.14 A ve 120 Hz'de 760 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V