UVR2A330MPD1TA
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A330MPD1TA
UVR2A330MPD1TA Hakkında
Nichicon UVR2A330MPD1TA, 33 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış olan bu radial through-hole bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (@85°C) ile güvenilir bir çalışma sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 360 mA ripple current kapasitesine (10 kHz'de) ve 180 mA ripple current kapasitesine (120 Hz'de) sahiptir. Anahtarlanmış güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V