UVR2A330MPD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A330M
UVR2A330MPD Hakkında
Nichicon UVR2A330MPD, 33 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilidir. 10 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akımı toleransı vardır. ±20% kapasite toleransı ile tasarlanan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V