UVR2A2R2MDA
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A2R2MDA
UVR2A2R2MDA Hakkında
Nichicon UVR2A2R2MDA, 2.2 µF kapasitansı ve 100V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 2000 saat ömrü garanti edilir. 10 kHz'de 60 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devre uygulamalarında ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Polar yapısı ile AC değil DC uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V