UVR2A222MRD
CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A222MRD
UVR2A222MRD Hakkında
Nichicon UVR2A222MRD, 2200 µF kapasitanslı 100V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekans uygulamalarında 10 kHz'de 2.76 A, düşük frekans uygulamalarında 120 Hz'de 2.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, destek devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V