UVR2A102MHA
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A102MHA
UVR2A102MHA Hakkında
Nichicon UVR2A102MHA, 1000 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olup ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.587 A ve 120 Hz'de 1.38 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılır. Radial, Can kasa türündedir. Not: Bu ürün üretim dışına çıkarılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.587 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V