UVR2A101MPD
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR2A101MPD
UVR2A101MPD Hakkında
Nichicon UVR2A101MPD, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile 2000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 555 mA ve 120 Hz'de 370 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Gücü kontrol etme, sinyal düzeltme ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V