UVR2A100MED
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A100MED
UVR2A100MED Hakkında
Nichicon UVR2A100MED, 10 µF kapasitesi ve 100 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 150 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 75 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V