UVR2A010MDD
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A010MDD
UVR2A010MDD Hakkında
Nichicon UVR2A010MDD, 1 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesi ile through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulur. 10 kHz'de 42 mA ve 120 Hz'de 21 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V