UVR1V4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V4R7MDD
UVR1V4R7MDD Hakkında
UVR1V4R7MDD, Nichicon tarafından üretilen 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial kasa içinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile 80 mA ripple current kapasitesine (10 kHz) ve 40 mA ripple current kapasitesine (120 Hz) sahiptir. Güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V