UVR1V472MRD6
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V472MRD6
UVR1V472MRD6 Hakkında
Nichicon UVR1V472MRD6, 4700 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve radial can kasa tasarımı ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. 10 kHz'de 3.105 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara, 120 Hz'de 2.7 A ile düşük frekanslı uygulamalara uygun özelliklere sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.105 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V