UVR1V472MHA
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V472MHA
UVR1V472MHA Hakkında
Nichicon UVR1V472MHA, 4700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Through hole montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 2.7A ve 10 kHz'de 3.105A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, kutulu paket tipinde sunulmaktadır. Lütfen dikkat: Bu ürün EOL (End of Life) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.105 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V