UVR1V471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V471MPD1TD
UVR1V471MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR1V471MPD1TD, 470µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 975 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 650 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme, düzenleme ve genel amaçlı elektronik devreler için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V