UVR1V471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V471MPD
UVR1V471MPD Hakkında
Nichicon UVR1V471MPD, 470µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Yüksek frekansta (10 kHz) 975 mA, düşük frekansta (120 Hz) 650 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V