UVR1V471MPA
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR1V471MPA
UVR1V471MPA Hakkında
Nichicon UVR1V471MPA, 470 µF kapasitansı ve 35V devre gerilimi ile tasarlanan radial bacaklı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) özelliklerine sahiptir. 10 kHz'de 975 mA ve 120 Hz'de 650 mA ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve dekoplaş devrelerinde kullanılmaktadır. Part obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V