UVR1V470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V470MDD
UVR1V470MDD Hakkında
Nichicon UVR1V470MDD, 47 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunar. Yüksek frekans ripple akımı 260 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 130 mA @ 120 Hz olarak belirtilmiştir. Power supply filtreleme, sinyal yükseltme ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V