UVR1V330MDA
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V330MDA
UVR1V330MDA Hakkında
Nichicon UVR1V330MDA, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu radial montalı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömre sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 210 mA ve 120 Hz'de 105 mA ripple akımına dayanabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. Düşük frekans ve orta voltaj uygulamalarında, filtre ve bypass işlevleri için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V