UVR1V222MHD1CA
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V222MHD1CA
UVR1V222MHD1CA Hakkında
Nichicon UVR1V222MHD1CA, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj türüne uygun pakete sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi ile uzun süreli uygulamalarda kullanılabilir. 10 kHz yüksek frekansta 2.07 A, 120 Hz düşük frekansta 1.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V