UVR1V222MHA
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V222MHA
UVR1V222MHA Hakkında
Nichicon UVR1V222MHA, 2200µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, 10 kHz'de 2.07A ve 120 Hz'de 1.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V