UVR1V221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V221MPD1TD
UVR1V221MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR1V221MPD1TD, 220 µF kapasitansı ve 35 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal montaj tipi through-hole uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 577.5 mA, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 385 mA'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedecin doğru kutuplandırılması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 577.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 385 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V