UVR1V153MRD
CAP ALUM 15000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V153MRD
UVR1V153MRD Hakkında
Nichicon UVR1V153MRD, 15000 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömürlendirme ile güvenilir uzun vadeli çalışma sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 4.945 A ve 120 Hz'de 4.3 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montajı ile klasik PCB tasarımlarında kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.945 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V