UVR1V102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V102MHD1
UVR1V102MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR1V102MHD1TO, 1000µF kapasitanslı, 35V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 2000 saatlik ömür garantisi sunar (85°C'de). -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 10 kHz'de 1.32A ve 120 Hz'de 1.15A ripple akımını tolere edebilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V