UVR1V100MDD6
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1V100MDD6
UVR1V100MDD6 Hakkında
Nichicon UVR1V100MDD6, 10 µF kapasitesi ve 35V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saat ömürlüğe sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, düşük frekans filtreleme devreleri ve buffering uygulamalarında kullanılır. 120 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 60 mA @ 120 Hz low frequency ripple current karakteristikleri ile darbe akımlarını filtrelemede etkili çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V