UVR1J682MRD
CAP ALUM 6800UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J682MRD
UVR1J682MRD Hakkında
Nichicon UVR1J682MRD, 6800 µF kapasitansı ve 63 V nominal gerilimi olan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 10 kHz'de 4.485 A ve 120 Hz'de 3.9 A ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.485 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V