UVR1J472MRA
CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J472MRA
UVR1J472MRA Hakkında
Nichicon UVR1J472MRA, 4700 µF kapasitansyona sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 3.91 A ve 120 Hz'de 3.4 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.91 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V