UVR1J470MEA
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J470MEA
UVR1J470MEA Hakkında
Nichicon UVR1J470MEA, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial, can paket tipli kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garanti ile (85°C'de) güvenilir performans sunar. ±20% toleransa sahip olan komponent, 10 kHz'de 340 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polarize yapısı ve through-hole montajı sayesinde PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar. Sesli amplifikatörler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V