UVR1J330MEA
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J330MEA
UVR1J330MEA Hakkında
Nichicon UVR1J330MEA, 33 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% toleransta üretilen komponent, 10 kHz'de 280 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akımı taşıyabilir. Through hole montajı ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V