UVR1J221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J221MPD1TD
UVR1J221MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR1J221MPD1TD, 220µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 735 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 490 mA'dir. Anahtarlama kaynakları, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel analog uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 735 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V