UVR1J220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J220MDD1TD
UVR1J220MDD1TD Hakkında
Nichicon UVR1J220MDD1TD, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile çalışan bu radyal kurulumlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans filtresi ve DC geciktirme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V