UVR1J101MPA
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J101MPA
UVR1J101MPA Hakkında
UVR1J101MPA, Nichicon tarafından üretilen 100 µF kapasitesi ve 63V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve ses sistemlerinde kullanılır. ±20% toleransa sahip olan komponent, 10 kHz'de 450 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polarize yapısı sebebiyle kutuplu bağlantı gerektirir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V