UVR1J100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1J100MDD
UVR1J100MDD Hakkında
Nichicon UVR1J100MDD, 10µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür ve garantisi vardır. 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple current kapasitesi bulunur. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V