UVR1HR47MDD1TA
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1HR47MDD1TA
UVR1HR47MDD1TA Hakkında
Nichicon UVR1HR47MDD1TA, 0.47 µF kapasitansına ve 50V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle takılır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ömre sahiptir. Ripple current değerleri 12.4 mA @ 10 kHz ve 6.2 mA @ 120 Hz'dir. Yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V