UVR1HR33MDD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1HR33MDD
UVR1HR33MDD Hakkında
Nichicon UVR1HR33MDD, 0.33 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saatlik ömür garantilenir. 10 kHz'de 8.6 mA ripple akımı taşıyabilir. Geçmiş tasarımlarda kullanılan bir komponenttir ve yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V