UVR1HR22MDA
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1HR22MDA
UVR1HR22MDA Hakkında
Nichicon UVR1HR22MDA, 0.22 µF kapasitansya sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile ve through hole montaj tipi sayesinde, PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar. 10 kHz'de 5.8 mA ve 120 Hz'de 2.9 mA ripple current özellikleri ile düşük frekans uygulamalarında ve genel devre filtreleme işlemlerinde tercih edilebilir. Cihaz şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V