UVR1H6R8MDD
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H6R8MDD
UVR1H6R8MDD Hakkında
Nichicon UVR1H6R8MDD, 6.8 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu radial tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel elektronik uygulamalarında filtreleme ve energy storage işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V