UVR1H682MRA
CAP ALUM 6800UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H682MRA
UVR1H682MRA Hakkında
UVR1H682MRA, Nichicon tarafından üretilen radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6800 µF kapasitans ve 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 4.025 A ve 120 Hz'de 3.5 A ripple akımı kapasitesiyle düşük ve yüksek frekans uygulamalarında işletilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V