UVR1H470MED
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H470MED
UVR1H470MED Hakkında
Nichicon UVR1H470MED, 47 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 310 mA ve 120 Hz'de 155 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel, tüketici elektronikleri ve genel elektronik devrelerde filtrele, bypass ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 310 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V