UVR1H332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H332MHD
UVR1H332MHD Hakkında
UVR1H332MHD, Nichicon tarafından üretilen 3300 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (@85°C) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 2.875 A ve 120 Hz'de 2.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.875 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V