UVR1H330MDD1TA
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H330MDD1TA
UVR1H330MDD1TA Hakkında
Nichicon UVR1H330MDD1TA, 33µF kapasitanslı ve 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 250 mA ve 120 Hz'de 125 mA'dir. Analog filtreleme, güç yönetimi, sinyal işleme ve genel başlatma devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V