UVR1H222MHA
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H222MHA
UVR1H222MHA Hakkında
Nichicon UVR1H222MHA, 2200µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmeye uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 2.415A ve 120 Hz'de 2.1A ripple current kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır. Üretim durumu itibariyle eski versiyondur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V