UVR1H221MPD1CP
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H221MPD1CP
UVR1H221MPD1CP Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVR1H221MPD1CP, 220 µF kapasitans değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahip olan komponent, 10 kHz'de 645 mA ve 120 Hz'de 430 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü gereken devrelerde, güç kaynakları, audio amplifikaları ve genel filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 645 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V