UVR1H220MDD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H220MDD1TA
UVR1H220MDD1TA Hakkında
Nichicon UVR1H220MDD1TA, 22 µF kapasitanslı, 50V rated gerilimle çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. ±20% toleranslı bu bileşen, ripple akım kapasitesi 190 mA @ 10 kHz ve 95 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V