UVR1H152MHD
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H152MHD
UVR1H152MHD Hakkında
Nichicon UVR1H152MHD, 1500 µF kapasitanslı 50V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir performans sunar. 2000 saat ömür garantisi ile 85°C'de uzun süreli kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler, zaman geciktirme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can paketlemesi standart PCB tasarımlarına kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V