UVR1H102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H102MHD
UVR1H102MHD Hakkında
Nichicon UVR1H102MHD, 1000 µF kapasitanslı, 50V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, coupling ve decoupling uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 1.55A, 120 Hz'de 1.35A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5525 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V