UVR1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H101MPD1TD
UVR1H101MPD1TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVR1H101MPD1TD, 100 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj türüne sahip olup, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 390 mA @ 10 kHz yüksek frekans ve 260 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi ile AC bileşenleri sönümler. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V