UVR1H101MPD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H101MPD
UVR1H101MPD Hakkında
Nichicon UVR1H101MPD, 100 µF kapasitanslı ve 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, düşük frekanslı devre bağlantıları ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın şekilde kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ~ 85°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 390 mA @ 10 kHz ve 260 mA @ 120 Hz ripple akım yeteneğine sahip olup, 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V