UVR1H101MPA
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H101MPA
UVR1H101MPA Hakkında
Nichicon UVR1H101MPA, 100 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple current kapasitesi vardır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V