UVR1H100MDD6TP
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H100MDD6
UVR1H100MDD6TP Hakkında
Nichicon UVR1H100MDD6TP, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial montaj tipi ile PCB'ye monte edilebilen bu kondansatör, Through Hole bağlantıya sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saat ömür ömrü 85°C'de belirtilmiştir. 120 mA ripple akımı 10 kHz'de ve 60 mA ripple akımı 120 Hz'de kapasitesini koruyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V