UVR1H0R1MDD6TP
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H0R1MDD6TP
UVR1H0R1MDD6TP Hakkında
Nichicon UVR1H0R1MDD6TP, 0.1 µF kapasitansyonlu radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi verir. 10 kHz'de 2.6 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 1.3 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, filtre devreleri, coupling ve decoupling uygulamalarında tercih edilir. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V